Άρθρα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΕΞΕΡΧΟΜΕΝΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ERASMUS ΓΙΑ ΣΠΟΥΔΕΣ & ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗ 2016-17

Εκτύπωση

 

 Τα αποτελέσματα της επιλογής  θα δημοσιεύονται σταδιακά, όπως θα ενημερώνεται το Γραφείο Διεθνών Σχέσεων απο τα Ακαδημαϊκά Τμήματα.

΄Οσων τα ονόματα δεν περιλαμβάνονται στον πίνακα,έχουν απορριφθεί από τα Τμήματα. Πληροφορίες σχετικές για τους λόγους της απόρριψης στον εκάστοτε αρμόδιο Ακαδημαϊκό Υπεύθυνο κάθε Τμήματος.

 Προσοχή: Λόγω μειωμένης χρηματοδότησης για το τρέχον ακαδημ. έτος,  οι φοιτητές για Σπουδές θα μετακινηθούν αρχικά μονο για ένα εξάμηνο, άκόμη κι αν έχουν  εγκριθεί για δύο από το Τμήμα τους, ώστε να επαρκέσει  η χρηματοδότηση για όλους. Κατόπιν, όσοι γνωρίζουν ότι έχουν όντως εγκριθει στην πρωτη φαση και για τα δυο εξάμηνα απο τα Τμηματα τους, θα έχουν δικαιωμα να αιτηθούν παράταση (ωστε να μεινουν και το ΕΕ στο εξωτερικό). Το αν θα την πάρουν τελικά θα εξαρτηθεί  απο την επίδοση  τους και την επάρκεια των  υποτροφιών  Εrasmus σε επιπεδο συνολικό για το Πανεπιστημιο Θεσσαλίας.Γι' αυτό θα είμαστε σε θέση να απαντήσουμε τον Ιανουάριο του 2017. Όσον αφορά στη χρηματοδότηση φοιτητών που θα πραγματοποιήσουν πρακτική άσκηση στο εξωτερικό κατά το ακαδημαϊκό έτος 2016-2017, λόγω μειωμένης χρηματοδότησης, επί του παρόντος δεν θα μπορεί να ξεπερνά τους 6 μήνες. Θα εξεταστεί η δυνατότητα χρηματοδότησης του πλεονάζοντος χρόνου εφόσον θα υπάρξει πλεόνασμα για το ακ. έτος 2016-2017.

 

ΤΜΗΜΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (10 Σ. ΤΜ./20.04.2016)

 ΓΙΑ ΣΠΟΥΔΕΣ

 Α/Α   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜO                                     ΙΔΡΥΜΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ              ΕΞΑΜΗΝΟ
 1. ΛΟΓΓΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ F PARIS 012                    ΧΕ
 2. ΣΟΥΡΛΑ ΜΑΡΙΑ F PARIS 012 EE

 

ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ 

Α/Α    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. MAΓΟΥΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2. ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ( ΖERO GRANT)
3. ΟΚΕΚΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
4. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΚΛΕΟΝΙΚΗ
5. ΣΕΒΔΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ
6. ΣΤΑΘΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
7. ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
8. ΦΕΓΓΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

 

ΤΜΗΜΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (23 ΣΥΝΕΔΡ. ΚΟΣΜΗΤ./22.04.2016)

 ΓΙΑ ΣΠΟΥΔΕΣ

 Α/Α   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜO                                     ΙΔΡΥΜΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ              ΕΞΑΜΗΝΟ
 1. ΖΙΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ FI TURKU 02                   EE
 2. ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ CY NICOSIA 01 EE
 3. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ LT VILNIUS 01 ΧΕ
 4, ΜΠΟΥΤΑΧΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ LT VILNIUS 01 ΧΕ

 

 ΤΜΗΜΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ

ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ 

Α/Α    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΑΗΔΟΝΗ ΕΛΕΝΗ
2. ΔΑΡΔΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ
3. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

ΤΜΗΜΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ Κ' ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ(125η Σ. ΤΜ./31.03.2016)

ΓΙΑ ΣΠΟΥΔΕΣ 

Α/Α   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜO ΙΔΡΥΜΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΕΞΑΜΗΝΟ
 1. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ N BERGEN 01     EE
 2. ΑΡΓΥΡΟΚΑΣΤΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ A WIEN 03 EE
 3. ΔΑΝΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ    
 4. ΔΗΜΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΙΣΙΔΩΡΑ N BERGEN 01 EE
 5. ΜΠΙΛΤΣΑΡΙ ΤΖΟΥΛΙΕΤΑ E VIGO 01 XE
 6. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    
 7. ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ E VIGO 01 EE
 8. ΧΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ P FARO 02 EE

 

ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ

Α/Α    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
3. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΖΙΑΜΟΥ ΔΑΝΑΗ
4. ΔΗΜΟΥ ΕΛΕΝΗ
5. ΚΑΡΕΛΛΟΥ ΕΥΑ-ΙΡΙΔΑ
6. ΛΙΒΑΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
7. ΜΑΤΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
8. ΜΠΕΛΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ
9. ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
10. ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

 

 

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

 ΓΙΑ ΣΠΟΥΔΕΣ 

 Α/Α   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜO ΙΔΡΥΜΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ                ΕΞΑΜΗΝΟ
 1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΕΡΟΠΗ S OREBRO 01 ΕE
 2. ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΑ ΕΛΕΝΗ S OREBRO 01 ΕΕ
 3. ΜΟΥΣΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ                       S OREBRO 01 ΕΕ

 

 ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ 

Α/Α    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΕΡΟΠΗ
2. ΚΟΙΛΙΑΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
3. ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
4. ΜΑΤΘΑΙΑΚΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ
5. ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΜΑΡΙΣ
6. ΝΙΚΟΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
7. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΜΥΡΤΩ

 

 

ΤΜΗΜΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (40η Σ. ΤΜ./06.04.2016)

 ΓΙΑ ΣΠΟΥΔΕΣ 

 Α/Α   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜO ΙΔΡΥΜΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ                ΕΞΑΜΗΝΟ
 1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ HU BUDAPES 02 ΕE
 2. ΒΑΛΑΣΗ ΙΩΑΝΝΑ E MADRID 33 ΕΕ
 3. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ E BILBAO 01 ΕΕ
 4. ΓΚΙΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΘΕΟΔΩΡΑ F NANCY 38 ΕΕ
 5. ΓΚΟΤΣΗ ΣΟΦΙΑ I REGGIO 01 EE
 6. ΖΙΩΓΑ ΑΡΕΤΗ I MILANO 02 ΕE
 7. ΗΛΙΟΥ ΟΛΓΑ G FRENOBL 16 EE
 8. ΘΑΜΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ E MADRID 33 ΧE
 9. ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    I CAGLIAR 01 XE
10. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ P LISBOA 52 EE
11. ΚΑΤΑΒΕΛΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ E TENERIF 21 ΧE
12. ΚΙΟΣΣΕ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ I MILANO 02 EE
13. ΚΛΩΝΑΡΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ E BILBAO 01 ΧE
14. ΚΟΠΕΛΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ-ΠΑΓΩΝΑ                 E BILBAO 01 ΧE
15. ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  E VALLADO 01 ΧΕ
16. ΚΥΔΩΝΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ  F MARSEIL 17 ΕΕ
17. ΚΟΥΦΟΠΑΝΤΕΛΗ ΔΑΝΑΗ  E TENERIF 21 ΧΕ
18. ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ-ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ  D DARMSTA 01
19. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΑΣΚΑΡΩ F MARSEIL 17 ΕΕ
19. ΜΑΤΣΚΙΔΟΥ ΙΣΙΔΩΡΑ  SI LJUBLJA 01 ΧΕ
20. ΜΠΡΑΒΟΥ ΕΙΡΗΝΗ  HU BUDAPES 02 ΕΕ
21. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ  E SEVILLA 01 ΧΕ
22. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  E TENERIF 21 ΧΕ
23. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  F GRENOBL 16 ΧΕ
24. ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  PL POZNAN 02 ΧΕ
25. ΠΑΠΠΑ ΜΥΡΤΩ  P LISBOA 52 ΕΕ
26. ΠΙΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  I MILANO 02 ΕΕ
27. ΤΖΙΑΜΠΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  P LISBOA 12 ΕΕ
28. ΤΣΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ  HU BUDAPES 02 ΧΕ
29. ΧΑΤΖΑΡΑ ΦΙΛΟΘΕΗ  I REGGIO 01 ΕΕ
30. ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΑΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ  D DARMSTA 01 ΕΕ
31. ΧΙΟΝΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  PL POZNAN 02 ΕΕ

 

ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ

Α/Α    ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2. ΓΚΡΙΛΙΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
3. ΚΥΒΕΛΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ
4. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
5. ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΝΑ
6. ΜΠΟΥΓΟΝΙΚΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
7. ΠΑΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΕΛΕΝΗ
8. ΠΟΥΛΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
9. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΔΑ-ΜΙΝΑ
10. ΚΑΡΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
11. ΓΕΩΡΓΑΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
12. ΚΟΥΤΣΟΒΑΣΙΛΗ ΖΩΗ
13. ΡΕΨΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΔΑΝΑΗ
14. ΣΠΑΤΑ ΑΛΜΠΑ

 

 

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (5η Σ. ΤΜ./31.03.2016)

ΓΙΑ ΣΠΟΥΔΕΣ

 Α/Α   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜO ΙΔΡΥΜΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΕΞΑΜΗΝΟ
 1. ΔΟΜΒΡΟΥ ΔΑΝΑΗ-ΑΡΓΥΡΩ B HASSELT 020                       ΕΕ
 2. ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ-ΕΛΕΝΗ DK RISKOV 06 EE
 3. ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΚΑΡΟΛΙΝΑ Α KLAGENF 02 EE
 4. ΠΟΛΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ                                   B HASSELT 020 EE

 

ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ

Α/Α   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜO
 1. ΓΟΝΑΤΑ ΑΜΑΛΙΑ
 2. EΞΑΡΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
 3. ΚΟΥΚΟΥΔΑΚΗ ΚΥΒΕΛΗ
 4. ΣΠΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ

 

ΤΜΗΜΑ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (42η Σ. ΤΜ./07.04.2016)

ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ 

Α/Α   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜO
 1. ΓΟΥΣΙΑΣ ΦΩΤΗΣ
 2. ΚΟΛΟΒΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ
 3. ΜΙΧΑΗΛ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ
 4. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
 5. ΟΔΑΤΖΟΓΛΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
 6. ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ
 7. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
 8. ΣΤΑΜΠΙΝΑ ΜΑΡΙΑ
 9. ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ ΙΑΣ-ΧΡΗΣΤ.
10. ΚΥΠΑΡΙΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΑΓΓΕΛΑ

 

ΤΜΗΜΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (6η Σ. ΤΜ./13.03.2016)

ΓΙΑ ΣΠΟΥΔΕΣ 

Α/Α   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜO ΙΔΡΥΜΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΕΞΑΜΗΝΟ
 1. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                        CY NICOSIA  01      ΕE
 2. ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ UK SOUTHAM 01 XE
 3. ΚΑΧΡΙΜΑΝΗ ΣΟΦΙΑ I GENOVA 01 EE
 4. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΦΛΩΡΑ Ι SIENA 01
 5. TΣΑΡΟΥΧΑ-ΛΙΩΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ I ΤΟΡΙΝΟ 01 ΧE
 6. ΧΑΤΖΗΛΛΙΝΙΚΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ NL LEIDEN 01 ΕΕ

 

ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ

Α/Α   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜO
 1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

 

ΤΜΗΜΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΦΥΤ.ΠΑΡΑΓ. Κ' ΑΓΡΟΤ. ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ(7η Σ. ΤΜ./09.03.2016)

ΓΙΑ ΣΠΟΥΔΕΣ 

Α/Α   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜO ΙΔΡΥΜΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΕΞΑΜΗΝΟ
 1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΡΙΑΝΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ E MURCIA 04         XE
 2. ΓΟΥΡΖΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Ι MILANO 01 ΧE
 3. ΔΕΣΥΛΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ι PADOVA 01 XE
 4. ΕΛΒΑΝΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ε ALMERIA 01
 5. ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ I PADOVA 01 EE
 6. ΚΑΡΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ I MILANO 01 XE
 7. ΛΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΤΟΝΙΑ I MILANO 01 EE
 8. MΑΡΜΑΡΑ-ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΕΙΡΗΝΗ            Ε ΜURCIA 04 XE
 9. ΦΑΣΟΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ I PADOVA 01 EE

 

ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ

Α/Α   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜO
 1. ΡΗΓΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
 2. ΤΣΙΠΝΗ ΕΙΡΗΝΗ
 3. ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΧΡΥΣΑΦΩ-ΑΝΝΑ

 

ΤΜΗΜΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ( 22η Συνεδρ. Κοσμητ./30.03.2016)

ΓΙΑ ΣΠΟΥΔΕΣ 

Α/Α   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜO ΙΔΡΥΜΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΕΞΑΜΗΝΟ
 1. ΒΟΤΣΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                                     LT VILNIUS 01            XE

 

ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (3 Σ. ΤΜ./23.03.2016)

ΓΙΑ ΣΠΟΥΔΕΣ 

Α/Α   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜO ΙΔΡΥΜΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΕΞΑΜΗΝΟ
 1. ΙΑΚΩΒΟΥ ΙΩΑΝΝΑ DK ODENSE 01            EE
 2. ΚΑΛΥΒΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ P VILA-RE 01 EE
 3. ΜΑΡΤΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ D DARMSTA 01 ΕΕ
 4. ΝΑΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ D BERLIN 04
 5. ΝΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΕΛΛΑ F ORLEANS 01 EE
 6. NTΟΥΡΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ SK BRATISL 01 EE
 7. ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                           D DARMSTA 01 EE
 8. ΠΑΤΡΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                                 SK BRATSIL 01 EE

 

ΤΜΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ   (55η Σ. ΤΜ./23.03.2016)

ΓΙΑ ΣΠΟΥΔΕΣ

 Α/Α   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜO ΙΔΡΥΜΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΕΞΑΜΗΝΟ
 1. ΒΑΛΚΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                      PL BYDGOSZ 08                     XE
 2. ΓΚΕΒΡΕΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ P LISBOA 03 ΧΕ
 3. EMMANOΥΗΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ RO BUCURES 09 ΕΕ
 4. ZIAKA AΠΟΣΤΟΛΙΑ RO BUCURES 09 ΕΕ
 5. KAMENOY EΛΕΝΗ Ι VERONA 01 EE
 6. MAΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ FIΝ TURKU 02 XE
 7. ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΝΟΣ P LISBOA  03 EE
 8. ΝΙΩΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ E ALMERIA 01 EE
 9. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΡΑΦΗΛ     LT VILNIUS 01 XE
10. ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ F ORLEANS 01 EE
11. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ PL KRAKOW 02 EE
12. ΤΣΙΚΡΙΤΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ PL KRAKOW 02 EE
13. ΤΣΙΡΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ B KORTRIJ 03 EE
14. ΦΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ B KORTRIJ 03 EE

 

ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ

Α/Α   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜO
 1. NTENTΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ          

 

ΤΜΗΜΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (197 Σ. ΤΜ./09.03.2016)

 ΓΙΑ ΣΠΟΥΔΕΣ

 Α/Α   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜO ΙΔΡΥΜΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΕΞΑΜΗΝΟ
 1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ                  I MILANO 02                        ΕΕ
 2. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ  DK ODENSE 01 EE

 

ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ

Α/Α   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜO
 1. ΠΑΠΑΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ             

 

 ΤΜΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (7 Σ. ΤΜ./16.03.2016)

 ΓΙΑ ΣΠΟΥΔΕΣ

 Α/Α  ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜO ΙΔΡΥΜΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΕΞΑΜΗΝΟ
 1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                         CZ PRAHA 02                       XE
 2. ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ F MONTPEL 01 ΧΕ
 3. ΒΕΛΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ CZ PRAHA 02 ΕΕ
 4. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ P LISBOA 07 ΕΕ
 5. ΚΑΦΦΕ ΣΟΦΙΑ HU BUDAPES 02 EE
 6. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ P LISBOA 03 ΕΕ
 7. ΚΟΥΤΣΕΡΗΣ ΒΑΙΟΣ P LISBOA 03 EE
 8. ΜΑΚΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ P LISBOA 03 EE
 9. ΜΑΚΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ CZ PRAHA 02 XE
10. ΜΠΕΚΑ ΑΘΗΝΑ HU BUDAPES 02 EE
11. ΜΠΡΟΥΖΙΟΥΤΗ ΒΑΙΑ CZ PRAHA 02 XE
12. ΜΥΛΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ P LISBOA 07 EE
13. ΣΤΕΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ I BRESCIA 01 EE
14. TZEKA ΔΗΜΗΤΡΑ NL EINDHOVE 03 EE
15. ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ ΦΙΛΙΠΠΙΑ P LISBOA 03 EE
16. XOΛΕΒΑ ΘΕΟΦΑΝΙΑ P LISBOA 03 EE

 

ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ

Α/Α   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜO
 1. ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΜΑΡΙΝΑ           
 2. ΣΩΣΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
 3. ΤΟΖΙΔΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ

 

ΤΜΗΜΑ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (42 Σ. ΤΜ./09.03.2016)

ΓΙΑ ΣΠΟΥΔΕΣ

Α/Α   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜO ΙΔΡΥΜΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΕΞΑΜΗΝΟ
 1. ΝΤΖΑΜΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ                                I PAVIA 01                       ΕΕ

 

ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ

Α/Α   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜO
 1. ΜΠΕΛΑΒΙΛΑΣ-ΤΡΟΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ          

ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ

Α/Α   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜO
 1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ          
 2. ΒΑΪΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
 3. ΒΕΡΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
 4. ΓΕΩΡΓΟΥΣΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
 5. ΚΑΤΣΑ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ
 6. ΚΟΣΚΙΝΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
 7. ΛΑΖΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΑΠΗ
 8. ΜΠΑΛΤΗΡΑ ΧΡΥΣΠΙΔΑ
 9. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
 10. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
 11. ΠΡΟΣΙΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
 12. ΡΕΝΤΟΥΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ
 13, ΡΙΖΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ( ZEROGRANT)
 14. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ ΜΥΡΤΩ
 15. ΤΣΑΜΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ- ΜΑΛΒΙΝΑ
 16. ΦΙΚΑΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
 17. ΦΟΥΡΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ
 18. XAΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

 

 ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (7 Σ. ΤΜ./17.03.2016)

 ΓΙΑ ΣΠΟΥΔΕΣ 

 Α/Α   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜO ΙΔΡΥΜΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΕΞΑΜΗΝΟ
 1. ΔΕΣΥΠΡΗ-ΓΙΑΝΤΣΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ-ΜΑΡΙΑ                              DK RISSKOV 06                     
 2. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΛΕΝΗ Β KORTRJI 01 ΕΕ
 3. KEXAΓΙΟΓΛΟΥ ΑΛΚΗΣΤΗ D KOLN 01 ΕΕ
 4. MAΚΡΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ B HASSELT 20 ΕΕ
 5. MAΛΛΙΑΣ ΔΜΗΤΡΙΟΣ Β ΗΑSSELT 20 EE
 6. ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ PL KRAKOW 01 ΕΕ
 7. ΝΤΩΝΤΗ ΣΟΦΙΑ F STRASBO 48 EE
 8. ΠΑΛΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ PL KRAKOW 01 EE
 9. ΡΩΜΑΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑ Ι CAGLIAR 01 EE
10. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ D WEINGAR 01 EE
11. ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΒΑΓΙΑ Ι CAGLIAR 01 EE

 

 ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ

Α/Α   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜO
 1. AΣΙΜΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
 2. ΓΑΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
 3. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ
 4. ΛΙΟΥΠΑ ΕΛΕΝΗ
 5. ΝΙΚΟΥ ΡΩΞΑΝΘΗ
 6. ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ ΜΥΡΟΦΟΡΑ
 7. ΠΑΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (zero grant)

 

ΣΕΦΑΑ (26 Σ. ΣΧ./16.03.2016)

 ΓΙΑ ΣΠΟΥΔΕΣ 

 Α/Α   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜO ΙΔΡΥΜΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΕΞΑΜΗΝΟ
 1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ                    PL GDANSK 06              
 2. ΚΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ UK DERBY 01 XE
 3. ΚΥΡΙΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ Ι PADOVA 01 ΕΕ
 4. ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΤΙΑΣ ΛΙΝΤΕΛ CZ BRNO 05
 5. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Ι PADOVA 01 EE
 6. ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ S HALMSTA 01 ΧΕ
 7. ΣΗΜΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ CZ BRNO 05 XE
 8. ΣΙΜΗΡΗ ΝΙΚΗ UK DERBY 01 XE

 ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ

Α/Α   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜO
 1. ΓΚΙΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
 2. ΖΕΡΒΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
 3. ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ
 4. ΚΟΥΤΕΛΙΔΑΣ ΑΧΙΛΛΕΙΟΣ
 5. ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗ ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ
 6. ΜΙΦΤΑΡΙ ΖΑΚΛΙΝΑ
 7. ΖΑΓΟΡΑΡΗ ΑΝΝΑ
 8. ΣΚΟΝΔΡΙΑΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
 9. ΧΑΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ
Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας Αργοναυτών και Φιλελλήνων, 38221 Βόλος, 24210-74000