Άρθρα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ ΓΙΑ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ ERASMUS+ ΚΑΤΑ ΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΕΤΟΣ 2018- 2019

Εκτύπωση

Εγκρίνεται η συμμετοχή των παρακάτω φοιτητών στο πρόγραμμα Erasmus+ για πρακτική άσκηση ακαδημαϊκού έτους 2018-2019

(η ανακοίνωση γίνεται κατόπιν της κοινοποίησης των αποτελεσμάτων από τα Ακαδημαϊκά Τμήματα).

 

ΤΜΗΜΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (Απόφαση ΣΤ 219/14-3-2018)

1

ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2

ΜΠΟΤΣΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΣΑΡΛΣ

 

ΤΜΗΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (Απόφαση ΣΤ 9/14-3-2018)

1

ΚΟΥΤΣΕΡΗΣ

ΒΑΙΟΣ

2

ΜΠΡΟΥΖΙΟΥΤΗ

ΒΑΙΑ

3

ΣΤΕΛΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4

ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ

ΦΙΛΙΠΠΙΑ

 

ΤΜΗΜΑ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (Απόφαση ΣΤ 72/14-3-2018)

1

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΡΑΦΑΗΛ

2

ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

3

ΒΟΝΤΖΟΥ

ΝΙΚΗ

4

ΓΑΛΑΝΗ

ΜΥΡΤΩ

5

ΓΥΦΤΕΑ

ΜΑΡΙΑ

6

ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

7

ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

8

ΚΟΨΑΧΕΙΛΗ

ΑΝΝΑ

9

ΛΑΜΠΡΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

10

ΛΙΒΑΝΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

11

ΜΑΚΙΟΥ

ΑΝΘΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

12

ΜΟΥΡΑΤΗ

ΕΛΕΝΗ

13

ΜΠΡΟΥΖΙΩΤΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

14

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

15

ΣΑΒΒΑ

ΣΑΛΩΜΗ

16

ΣΤΕΡΓΙΟΥ

ΕΛΕΝΗ

17

ΣΩΡΡΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

18

ΤΖΙΟΡΤΖΙΟΥ

ΜΑΡΙΑ

19

ΤΣΙΩΤΟΣ

ΛΕΑΝΔΡΟΣ

20

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΧΡΙΣΤΟΣ

 

ΤΜΗΜΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (Απόφαση ΣΤ 11/14-3-2018)

1

ΚΑΜΖΟΛΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2

ΤΣΑΡΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

 

ΤΜΗΜΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (Απόφαση ΣΤ 9/21-3-2018)

1

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΦΛΩΡΑ

 

ΤΜΗΜΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (Απόφαση ΣΤ 10/21-3-2018)

1

ΓΟΥΕΛΑ

ΜΑΡΙΑ

2

ΚΕΧΑΓΙΑ

ΕΛΕΝΗ

3

ΚΟΠΑΝΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

4

ΚΟΤΟΠΟΥΛΗ

ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ

5

ΜΗΝΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

6

ΦΩΤΙΑΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

ΤΜΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (Απόφαση ΣΤ 92/28-3-2018)

1

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

2

ΚΑΜΕΝΟΥ

ΕΛΕΝΗ

3

ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

 

ΤΜΗΜΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (Απόφαση ΣΤ 4/21-3-2018

1

ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ

ΜΑΡΙΑΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ

ΕΡΡΙΚΟΣ

3

ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

4

ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΥ

ΜΑΡΙΑ ΑΙΜΙΛΙΑ

5

ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΑΝΑΗ

6

ΚΟΝΤΑΞΗ

ΖΩΗ

7

ΚΟΥΤΣΩΝΑ

ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ

8

ΛΑΓΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

9

ΛΙΤΣΑΡΔΑΚΗ

ΜΙΧΑΕΛΑ ΛΟΥΚΙΑ

10

ΜΑΚΡΗ

ΣΤΕΛΛΑ

11

ΜΑΤΑΛΛΙΩΤΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

12

ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ

ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ

13

ΜΠΑΛΤΟΓΛΟΥ

ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

14

ΜΠΡΑΒΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

15

ΞΑΝΘΟΥΛΗ

ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

16

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΝΑ (υπό προϋποθέσεις)

17

ΠΑΠΑΔΟΥΛΗ

ΜΑΡΙΑ

18

ΠΑΠΑΖΗΣΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

19

ΡΕΠΠΑ

ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

20

ΣΑΡΕΙΔΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

21

ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ

ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

22

ΤΣΙΑΚΟΥΜΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

23

ΦΕΙΔΑΚΗ

ΑΘΗΝΑ

24

ΧΑΛΒΑΤΖΟΓΛΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

 

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (Απόφαση ΣΤ 14/22-3-2018)

1

ΕΓΚΟΛΦΙΝΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2

ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ

ΑΛΚΙΣΤΗ

3

ΜΑΝΙΑΤΗ

ΑΝΘΟΥΛΑ

4

ΜΗΤΡΟΥΣΙΑ

ΣΩΤΗΡΙΑ

5

ΝΙΚΟΥ

ΡΩΞΑΝΘΗ

6

ΠΑΠΑΡΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

7

ΠΑΡΘΕΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

8

ΣΠΑΝΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑ

 

ΤΜΗΜΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (Απόφαση ΣΤ 81/28-3-2018)

1

ΓΚΟΥΝΤΡΟΥΜΠΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2

ΝΙΑΣΟΥΔΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ

3

ΝΤΡΕΓΚΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

4

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

5

ΤΟΥΤΟΥΖΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (Απόφαση ΣΤ 5/28-3-2018)

1

ΑΛΕΞΙΟΥ

ΕΥΔΟΞΙΑ

2

ΠΑΞΙΝΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

ΤΜΗΜΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ & ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (Απόφαση ΣΤ 150/30-3-2018)

1

ΝΤΟΝΤΑ

ΚΕΤΙΟΝΑ

2

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

3

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (Απόφαση ΣΤ 5/14-3-2018)

1

ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ

ΑΘΗΝΑ

2

ΚΑΡΑΝΤΑΝΑ

ΖΩΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

3

ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΔΗ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

4

ΚΕΝΤΡΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ

5

ΝΤΙΝΑ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

6

ΣΙΝΝΗ

ΑΝΝΑ

7

ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΑΝΑΡΗ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

 

ΤΜΗΜΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ (Απόφαση ΣΤ 6/14-3-2018)

1

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2

ΚΟΥΜΙΩΤΑΚΗ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

3

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ

ΚΑΣΣΙΑΝΗ

4

ΤΟΚΑ

ΕΙΡΗΝΗ

5

ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

ΤΜΗΜΑ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (Απόφαση ΣΤ 5/29-3-2018)

1

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2

ΔΟΥΛΙΔΗΣ

ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3

ΛΙΑΝΟΥ

ΔΑΦΝΗ

4

ΜΠΟΤΣΟΓΛΟΥ

ΡΑΧΗΛ

5

ΜΥΛΩΝΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

6

ΤΑΜΠΑΧ

ΣΤΕΦΑΝΙΑ

7

ΤΣΑΚΙΡΟΓΛΟΥ

ΜΕΤΑΞΙΑ

 

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (Απόφαση ΣΤ 73/27-3-2018)

1

ΣΩΦΡΟΝΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

2

ΤΑΤΑΡΑΣΑΝΟΥ

ΡΑΛΟΥΚΑ ΜΠΙΑΝΚΑ

Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας Αργοναυτών και Φιλελλήνων, 38221 Βόλος, 24210-74000